Pomeranian Boo Ekşi

Pomeranian Boo Ekşi

Bahsi geçen bu köpekler sosyal medyanın da ünlüleri arasında yerini almıştır. An itibariyle 5 milyonu geçen hayran kitlesi bulunmaktadır.

Pomeranian boo cinsi köpeklerin doğal görünümünün dışında sahibinin yaptığı değişikliklerle mevcut hali değişmiştir. İnsanların gerçek olduğuna inanası gelmiyor; sanki Çin tarafından tasarlanmış bir oyuncak figürü gibi. Gördüğünüz zaman sarıp sarmalayasınız gelir. Bu tatlılıklar daha çok insana küçük bir ayı yavrusunu anımsatıyor. Çocuklar tarafından daha çok tercih ediliyor. İnsanlar da adeta bağımlılık gösteriyor ayrılmaz bir ikili haline geliyorlar. Bakışları çocuk gibi birde o yüz ifadelerini yapması yok mu? Şirin mi şirin yapıyor onları.

Hayvan korkusu olanların bile kıyamayıp sevesi geldiği bir köpek. Pomeranian Boo ırkı dünya çapında genellikle en güzel köpek ödülün laik olan türler arasında bulunur. İnsanların duygularına iyi geliyor. Siz üzgünken ya da ağlarken bu sevimli köpekler gelse hareketler yapsa kimin yüzü gülmez ki. Tabi sevimliliğinin yanında çokça da rağbet gördüğü için fiyatı epey artıyor. Ünlüler tarafından da sahipleniliyor ve klipler diziler olsun yer veriyorlar. Yavruyken çok büyük değişiklikler gösterebiliyorlar aslında bazılarında tilki görünümü bile olabiliyor.

Genelde küçükken diğer evcil hayvanlarla da iyi anlaşıyorlar. Sürekli oyun isteyen karakterleri var  ama yabancılara karşı bazen mesafeli yaklaşımlar gösterebiliyorlar. Çok ilgi bazen ısırmalarına bile sebebiyet verebilir. Bu türlerin zeki olmaları eğitimlerinin de kolay olmasını sağlıyor.

Sormak İstediğiniz ?