Pomeranian Boo Sahiplenme

Günümüzde birçok pomeranian boo türü köpekler sokağa atılmakta ve sahiplerinin bakamaması nedeniyle barınaklara ya da internet sitelerinde satışa sunulmaktadır. Aslında bakıldığı zaman bakımının oldukça kolay olduğu görülebilir sanki apartman yaşantısı için yaratılmış bir cinstir. Köpekler bir umutla alınıp daha sonra sıkıldım ben bundan diyerek sahipleri tarafından bırakılıyor. Bu minnakların bir yuvaya aileye ihtiyaçları var. Sizlerde bu sevimli pıtırcıkları yalnız bırakmayın annesi babası olmaya ne dersiniz. Üzgün olduğunuzda bir arayış içine giriyorsunuz gününüzü şen şakrak edebilecek bu sevimli canlılar varken her gününüz belki de güzel geçebilir.

Beraber uyur uyanırsınız konuşursunuz. Demezler mi? hayvanlar insanların en iyi dostudur diye sadıktır sahibine bağlı sizleri anlarlar. Konuşmaya ihtiyacınız olduğunda bile konuşabilirsiniz seversiniz boonuzla beraber gülersiniz. Düşünsenize mini minnacık ve sevimli küçük bir çocuk gibi sanki o minnacık gövdesiyle evinizde pıtır pıtır dolanıyor.

Onları rahata kavuşturabilmek için de günlük küçük yürüyüşlerle de, aktivitelerini gerçekleştirebilirsiniz. Pomeranian Boo alırken Spitz çakması olmamasına dikkat edin bunun içinde uzman kişilere danışarak türünü öğrenebilirsiniz. Birçok kullanıcı sahte ilanlarla kandırılmıştır ya farklı ırktaki köpekler boo olarak gösterilmiş ya da paralarını çalıp köpekleri teslim etmeden dolandırmışlardır. Sizde onlara kanmayın sakın internette sakın alırken güvenilir ve hakkında detaylı bilgi edindikten sonra almaya özen gösterin. Pomeranian boo lar hakkında daha detaylı bilgi için sitemizdeki diğer içeriklere de göz atabilirsiniz…

İlgili Yazılar